Zabawa sylwestrowa 2018/19

 

- Robimy Sylwestra.

- Dobra, a kiedy?

Od tego żartu zaczęła się zabawa sylwestrowa dla młodzieży. Była to impreza w stylu lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych, dlatego wszystko, czyli: przebrania gości, wystrój sali, muzyka, a nawet butelki z Pepsi odpowiadało stylowi tamtych czasów. Całą zabawę sylwestrową, łącznie z muzyką, zabawami i innymi przyjemnościami zorganizowała młodzież z nieocenioną pomocą opiekunów. Była to dla nas niesamowita okazja, by spróbować swoich sił w organizowaniu całkiem sporej imprezy.

Zrozumieliśmy, ile pracy, czasu i zaangażowania trzeba poświęcić, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. 

Przygotowania

„Ten Sylwester był niezapomnianą imprezą, rozpoczynającą Nowy Rok 2019. Od samego początku, kiedy dowiedziałam się, że będzie on w stylu lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych, byłam przekonana, że zapowiada się fantastyczna zabawa”.                                                                                            (Magdalena)

„W sylwestrową noc mogłam się przenieść wstecz do buntowniczych osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych lat XX wieku. Moda i muzyka z tamtego czasu nigdy nie przemawiały do mnie. Byłam bardzo ciekawa, jak ubiorą się uczestnicy zabawy. Martwiło mnie, że nie każdy przyjdzie przebrany i nie będzie to wyglądało jak Sylwester ówczesnych czasów. Kiedy weszłam na salę i zobaczyłam ludzi ubranych w szerokie spodnie z podwiniętymi nogawkami, kolorowe, wzorzyste lub błyszczące bluzki, byłam bardzo pozytywnie zaskoczona kreatywnością moich znajomych. Wszyscy wyglądali jak z fotografii moich rodziców, którzy dorastali w tamtym okresie”. (Ilona) 

 

Atrakcje

„Jeśli chodzi o muzykę, to trzeba przyznać, że nasi didżeje bardzo dobrze sobie poradzili z powierzonym zadaniem. Oprócz tańców było też kilka ciekawych zabaw, m.in. Milionerzy z pytaniami tematycznymi. Poza tym mieliśmy czas na rozmowę w przyjemnej atmosferze oraz niezapomniane żarty jednego z prowadzących”. (Mateusz)

„Dla mnie najlepsze było szaleństwo na parkiecie. Panująca atmosfera i klimat stworzony przez zespoły: Queen, Bad Boys Blue, Modern Talking, Abba i wiele innych spowodowała, że przekonałam się do tego stylu”. (Ilona)

"Bardzo podobało mi się, że mogliśmy tańczyć, ale i brać udział w różnych zabawach: quizie, przebierankach czy karaoke." (Magda)                                                                                                                    

Podsumowując

„Była to wspaniała noc sylwestrowa, którą z pewnością zapamiętam!” (Magdalena)