Rajd pieszy wśród lasów

 

Pełen wrażeń czas, nie tylko pod względem liczebności uczestników wędrówki, możliwości nawiązywania relacji, doznań dostarczanych ze strony pięknej przyrody. Myślę, że poniższe wypowiedzi uczestników wyprawy zachęcą do tego typu aktywności. 

Wędrówka rozpoczęła się w Dziergowicach, gdzie było miejsce zbiórki. Przede mną było do pokonania około 15 km. Wyruszyłem chętny poznania nowych osób. U celu naszej wędrówki, było przygotowane dla nas ognisko z ciepłym posiłkiem. Podczas jedzenia rozmawiałem z innymi na temat wrażeń minionego dnia. (Maciek)

W sobotę 12 maja 2018 r. odbyła się piesza wędrówka z Dziergowic do Szymocic.

Już z samego rana strasznie się zamartwiałam: czy zdążę na czas? Czy nic nie zapomniałam? Po jakimś czasie zostaliśmy podzieleni na grupki i wyruszyliśmy. Mimo tego, że nie znałam połowy osób, szybko załapałam z nimi kontakt. Nie krępowało nas to, iż znamy się od paru minut. Kiedy dotarliśmy do miejsca docelowego, nasyciliśmy się oraz mogliśmy porozmawiać z osobami, z którymi nie mieliśmy okazji jeszcze tego zrobić. Gdy wyjazd się skończył i trzeba było wracać do domu, pożegnałam się ze wszystkimi i ruszyłam w stronę samochodu. Spojrzałam na twarze moich przyjaciół, wszystkie były rozpromienione. (Martyna)